Mėnesio mėgstamiausi: serialai, youtube, kelionės, kosmetika ir kt. | RUGPJŪTIS

written by Živilė 2017-09-04

Įdomu, jog pradėjusi rašyti mėnesio mėgstamiausių seriją nejučiomis ėmiau noriau mėginti naujus dalykus ir rečiau sakyti ne naujoms patirtims. Visuomet buvau mėgėja užsiciklinti. Jeigu pradėdavo patikti kokia nors muzika, klausydavausi jos net ne kelias dienas ar savaites, o mėnesius. Namiškiai tikriausiai iki šiol pamena kaip per pirmąją sesiją grotuve be perstojo sukosi Ludovico Einaudoti “The Snow Prelude” ir “Giorni Dispari”. Ir nors nemanau, jog tai blogas įprotis, tuo pačiu smagu, jog kur kas dažniau mėginu kažką naujo. Ar tai būtų muzika, ar savaitgalio nuotykis.

Baidarių iššūkis

Kalbant apie nuotykius, pirmąjį rugpjūčio savaitgalį pasitikau baidarėje. Nors iki tol į ją buvau įlipusi kartą ir tik kelioms minutėms, dabar pasirašiau įveikti 12 kilometrų maršrutą. Lyg ir nėra daug, jei būtume plaukę kokiu Merkiu, kur tikint žmonėmis skintis į priekį lengva ir malonu. Visgi mūsų draugų pasirinkimas buvo Grūda, kurią baidarių organizatoriai pristatė, kaip vienintelę ekstremalią Dzūkijos upę. Ji nėra gili ar pavojinga, tačiau siaura, vingiuota, išpuošta apvirtusiais medžiais, o galiausiai akmenuota. Kadangi nei aš, nei kartu plaukęs draugas irkluoti nemokėjome, per kelias valandas ne tik išmokome valdyti tą plaukiančią transporto priemonę bei vengti kliūčių, bet ir nugludinome santykius. Galiausiai patirtis buvo tokia įsimintina, jog gerą savaitę mąsčiau apie tai, kaip būtų smagu šį nuotykį pakartoti.

Youtube smagiai popietei

Emma Hill labiau žinoma dėl  blogo ir Instagram paskyros, kuriame dalinasi savo aprangos deriniais. YouTube platformoje – Emma palyginus naujas paukštis, tačiau ją sekti mane paskatino būtent vlogai. Labai šarminga britė gyvena kartu su vyru ir 5 Chihuahua šuniukais. Nuoširdi, su geru humoro jausmu ir puikiu stiliaus pojūčiu. Tapau visiškai priklausoma nuo jos kanalo, tad tikiu patiks ir jums.

Justine Leconte – Prancūzų mados dizainerė turinti savo prekinį ženklą ir klestinti YouTube kanalą. Justine – kiek netradicinio tipažo ir nelabai atitinka asmeninį skonį, tad už jos kuriamo turinio užsikabinau ne iš karto, tačiau kuo daugiau jos video peržiūriu, tuo labiau žaviuosi šia asmenybe bei jos požiūriu į mados industriją. Ji kuria itin informatyvius ir naudingus vaizdo įrašus, tad peržiūrėjus jos video beveik visuomet sužinau kažką įdomaus.  

Fantastiniai serialai

Kadangi esu fantatistinių filmų, serialų ir knygų gerbėja, nenustebinsiu rašydama, jog labiausiai lauktas ir daugiausiai džiaugsmo sukėlęs rugpjūčio mėnesio serialas buvo Game of Thrones, o tiksliau 7 jo sezonas. Nors mano nuomone sezonui reikėjo įsibėgėti, finalas pateisino turėtus lūkesčius. Tad jeigu dėl kažkokių priežasčių GoT dar nežiūrėjote ir bent kiek mėgstate fantastikos žanrą, nuoširdžiai rekomenduoju.

The Defenders. Ankstesniuose mėgstamiausiųjų įrašuose esu minėjusi, jog pasinešiau ant serialų serijos, sukurtos aplink keturis Marvel personažus: DaredevilJessica JonesLuke Cage ir Iron Fist. Šią vasarą į pasaulį paleistas pirmas The Defenders sezonas, apjungiantis visas keturias siužetines linijas. Gal kiek silpnesnis nei tikėjausi, tačiau vis tiek vertas dėmesio. Ypatingai, jei mėgstate komiksų ekranizacijas.

 

Norintiems šokti

Swingo šokiai – ne mėnesio, o visų metų mėgstamiausia veikla. Nors visada norėjau lankyti lindy pamokas, niekada neįsivaizdavau, jog visa ta atmosfera, muzika ir bendruomenė įtrauks taip stipriai. Tiems, kurie taip pat svajoja pradėti šokti rekomenduoju internetinį kursą Michael & Evita. Kadangi esu dalyvavusi Evita pamokose gyvai, pamačiusi, kad su partneriu paleido vaizdo pamokas iškart susidomėjau ir nieko nelaukdama išbandžiau. Įdomios, informatyvios, su puikiais patarimais. Žinoma, gyvai mokytis kur kas smagiau, tačiau vaizdo pamokos labai paspartina šį procesą, ypatingai jei jos tokios kokybiškos, kaip šios.

Kavinė jaukiam pasisėdėjimui

Pilies kepyklėlė yra viena mėgstamiausių vietų Vilniuje, kai norisi kažko jaukaus. Nedidelė, Pilies gatvėje įsikūrusi kepyklėlė turi puikų saldžių kepinių pasirinkimą, tad kiekvieną kartą stengiuosi išmėginti po naują pyragą ar tortą. Paskutinio apsilankymo metu prigriebiau gabaliuką torto su Džiugo sūriu, kuris buvo stebėtinai skanus. Kiek neįprastas, ne per saldus (man privalumas), subalansuotas. Puikiai tiktų su kava, nors pati pasiėmiau šaltalankių arbatos. Vien dėl to, jog jie turi skaniausios šaltalankių arbatos mieste. Rimtai, pamėginkite!

Savaitgalis Kopenhagoje

Vos grįžus iš kelionės į Portugaliją ir iškilus grėsmei kaktomuša susidurti su pokelionine depresija, nupirkau bilietus į Kopenhagą, kur gyvena artimi draugai. Apie mūsų kelionę sukurpiau atskirą įrašą, tačiau negaliu nepaminėti ir čia. Savaitgalis buvo puiki proga prapūsti galvą, atitrūkti nuo rutinos ir dar kartą įsitikinti kokia žavi yra Danijos sostinė.

Kosmetikos atradimai

Mažai trūko, jog šis mėgstamiausių įrašas būtų apsiėjęs be kosmetikos. Nežinau kaip nutiko, tačiau neatradau jokių naujų produktų, kuriuos norėčiau rekomenduoti. Užtat iš naujo pamilau kažką, ką turiu jau labai seniai. Pacifica skaistalai “Camellia” ir lūpų blizgis “Enlightened Gloss” buvo naudojami beveik kiekvieną dieną, visą šį mėnesį. Nors neturi didelio asortimento, Pacifica mano manymu yra puikus pavyzdys, kaip natūrali ir saugios sudėties kosmetika gali turėti geras dekoratyvines savybes.

 

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Dalia 2017-09-04 - 22:06

Buvo įdomu skaityti 😉 Justine Leconte jau buvau atradus anksčiau, pamenu jos įrašą iki šiol “Kaip nustatyti ar labiau tinka auksiniai ar sidabriniai papuošalai” 🙂 Dėl GoT – esu iš tų, kuri nematė šio garsaus serialo 😮 Bet mano draugas, svaigęs dėl 7 sezono, jau informavo, kad turiu dabar 2 metus (iki kol išleis paskutinį 8-ą sezoną) peržiūrėti visus sezonus ir pasivyti 😀 Pacifica Enlightened blizgesį taip pat labai mėgstu ir naudoju (spalva Nude), turiu ir jų trijulę (rinkinį) lūpdažių iš Power of Love serijos, bet taip smarkiai “neprilipo” (keistokas kvapas).

Reply
Živilė 2017-09-05 - 09:13

Dalia, pritariu tavo draugui, jog turi pažiūrėti GoT 😄 Tikrai puikus serialas! O Power of Love lūpdažių neturiu, tai turėsiu galvoje jog neverta mėginti 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Kodėl (beveik) atsisakiau veido šveitiklių su granulėmis?

Mechaniniai veido šveitikliai mėgiami visais laikais, dėl savo akivaizdžių, iš karto pastebimų privalumų. Po odos šveitimo su granulėmis pašalinami veido...

Close