Maisto dėžutė iš iHerb | užkandžiai ir saldumynai

written by Živilė 2017-09-08

Nepaisant to, jog iHerb naudojuosi pakankamai dažnai, iki šiol užsakinėdavau tik kosmetiką bei plaukų ir veido priežiūros priemones. Ir nors visuomet knietėjo įsimesti vieną kitą maisto produktą, norint sutilpti į 22 eurų ribą (ir išvengti muito) krepšelyje nelikdavo tam vietos. Todėl šį kartą nusprendžiau apsieiti be naujo tušo ir leisti pasidžiaugti skrandžiui: išsirinkti kelis, akį patraukusius užkandžius, juos užsisakyti, išmėginti ir pasidalinti įspūdžiais apie tai, kas patiko ar nuvylė.

Kashi “Chewy Granola Bars” granola batonėliai su migdolais, medumi ir linų sėmenimis 

Kadangi mėgstu javainių batonėlius, pirmasis pirkinys, kurį įsimečiau į krepšelį buvo dėžutė su 6 granola batoneliais Kashi “Chewy Granola Bars”. Išsirinktas gamintojas turėjo 6 rūšių variantus, tačiau ilgai negalvodama, konformistiškai pasirinkau tuos, kurie sistemoje turi daugiausiai įvertinimų, t.y. su migdolais, medumi ir linų sėmenimis. Įvairiausių batonėlių pasirinkimas iHerb gana platus, tačiau šie patraukė savo sudėtimi. Ieškojau tokių, kuriuose būtų įvairių grūdų ir kiek įmanoma mažiau cukraus, mat nesu didelė smaližė. Kaip ir tikėjausi, batonėliai nėra per saldūs, o jų pagrindą sudaro kietieji raudoni kviečiai, avižos, rugiai, tritikalis, miežiai, sojos baltymų traškučiai ir  skrudinti migdolai. Vienintelis dalykas ko norėtųsi, jog batonėliai būtų drėgnesni, tačiau po ranka turint arbatos ar kavos būna kaip tik.

Verdiktas. Pirkiniu likau visai patenkinta ir rekomenduočiau pamėginti mėgstantiems ne per daug saldžius granola batonėlius. Ar kartosiu nežinau, tačiau kitą kartą, manau, išmėginsiu Kashi batonėlius su moliūgų sėklomis ir linų sėmenimis.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Živilė 2017-09-08 - 19:32

Ačiū, iHerbe tik šampūnus perku, va dabar pirmąsyk užsisakiau pumpkin spice chai arbatos, reiks atkreipt dėmesį ir į batonėlius!

Reply
Laura 2017-09-11 - 14:14

Ačiū! Ta proga – einu pildyti savojo krepšelio 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Mėnesio mėgstamiausi: serialai, youtube, kelionės, kosmetika ir kt. | RUGPJŪTIS

Įdomu, jog pradėjusi rašyti mėnesio mėgstamiausių seriją nejučiomis ėmiau noriau mėginti naujus dalykus ir rečiau sakyti ne naujoms patirtims. Visuomet...

Close