LANGUOTI ŠVARKAI | tendencijos

written by Živilė 2017-09-14

Dėkui greitajai madai, dauguma šių dienų mados tendencijų ateina tik trumpam, pasitrina ir tyliai pasitraukia neretai net nespėjus prie jų priprasti. Visgi kai kurios tendencijos į rinka įžengia taip natūraliai ir “įsipaišo” taip organiškai, jog jų nebaisu išmėginti jaudinantis, kad po mėnesio to daikto net akyse nesinorės matyti. Pastaruoju metu tokiu rūbu mano galvoje tapo languotas švarkas, kuris šiuo metu be jokios abejonės trendina. Gal ir nelabai gramūrinis rūbas, tačiau languotas švarkas, tai ne tinklinės kojinės ar rėksmingos aplikacijos. Jis buvo visais laikais, turėjo savo populiarumo pakilimų ir nukritimų, bet iš esmės vargu ar kam kelia blogų asociacijų.  Na, gal nebent asocijuojasi su pagyvenusio amžiaus universiteto dėstytojais. Nors čia gal tik man?

 

Kad ir kaip ten būtų, mėgstamų stiliaus tinklaraštininkų derinių sraute pradėjus vis dažniau matyti languotus, paprastai pilkus švarkus kažką panašaus užsimaniau įtraukti ir į savo spintą. Tik šį kartą vietoje impulsyvaus pirkimo nusprendžiau išbandyti kai ką naujo. Susikurti nedidelę įkvėpimų lentą, kuri turėtų padėti suprasti kokio kirpimo ir ilgio švarkai man gražiausi bei kaip galėčiau juos derinti ir susidaryti sąrašą švarkų, kurie labiausiai patraukė akį. Kol kas neišduosiu, kuris švarkas galiausiai nugalėjo, tačiau esu tikra, kad ateityje pasidalinsiu derinio nuotraukomis.

 

Derinys iš simple-et-chic.de

 

Derinys iš ejstyle.co.uk

Derinys iš fashionequalsscience.com

O ką jūs manote apie languotų švarkų atgimimą?

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

4 komentarai

Susiję įrašai

4 komentarai

Marina 2017-09-14 - 19:01

Labai gražiai ir įdomiai parinkta😻❤️

Reply
Živilė 2017-09-15 - 09:24

Ačiū, Marina! Man šitiek deriniai labai prilipo ❤

Reply
Laura 2017-09-15 - 10:18

Tikrai labai stilinga! 🙂

Reply
Živilė 2017-09-18 - 14:08

Laura, smagu, jog mūsų skonis sutampa! 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Avene apsauginis drėkinantis kremas “Hydrance Optimale UV Riche” su SPF 20

Dermatologinė, Prancūzijoje užgimusi kosmetika Avene turi platų pasirinkimą jautriai odai skirtų produktų. Nors prekės ženklas mūsų parduotuvėse toli gražu nėra...

Close