Senų daiktų istorijos | DIENOS DERINYS

written by Živilė 2017-09-18

Jeigu turėčiau rekomenduoti lietuvišką, stiliaus ir aprangos tema rašomą tinklaraštį, šiuo metu mano pasirinkimas tikriausiai būtų kiek netikėtas. Šviežiame (tiek amžiumi, tiek turiniu) tinklaraštyje “Ilgam” nėra autorės fiksuojamų derinių ar patarimų. Užtat galima rasti išties įdomių pamąstymų apie greitąją ir lėtąją madą. Įdomumą gerai patvirtina faktas, jog tinklaraštį  esu suskaičiusi nuo pradžios iki galo, nors čia gal ir nėra kuo girtis, mat jame (kol kas) tėra pora dešimčių įrašų. Serija, kuri mane užkabino labiausiai yra trumpi interviu apie pašnekovų keletą metų turimą rūbą. Pavyzdžiui, Deimantė iš Spintos guru pasakojo apie 8 metus su juoda rankine, Fashion Revolution koordinatorė Ieva Jurgaitytė apie kelių dešimtmečių sijoną.

Nepaisant to, jog tikrai pasiduodu greitosios mados įtakai ir apskritai nemoku tausoti daiktų, tema atrodo labai aktuali. Ir pati turiu tokių spintos gyventojų, kurių amžiaus jau net nebe pamenu, tačiau iki šiol su dideliu malonu nešioju. Tai itin sena rankinė, kurią įsigijau dar mokykloje, prieš savo pirmą kelionę į užsienį pirkti odiniai sandalai ir mamos megztas, kažkada sesei priklausęs, pynėmis išpuoštas pilkos spalvos megztinis. Žinau, kad prie šios trijulės kažkada prisijungs ir kiek “naujesnis” pirkinys, kuriam kol kas tėra 3 metai, t.y. nuotraukoje įamžinti ECCO sportbačiai aka patogiausi amžiaus batai. Kažkada buvę kreminės spalvos dabar virto juodais ir tarnauja visais gyvenimo atvejais. Su jais lakstau mieste, keliauju ir šoku. Kartais nuostabu, kaip kai kurie daiktai nepabosta ir nepraranda formos net ir po ilgametės draugystės.

O kaip jūs, ar turite tokių daiktų, kurie su metais, atrodo, tampa tik gražesni ir geresni?

Mango klostuotas sijonas (panašus iš ASOS, panašus iš &other stories)/ Ecco sportbačiai / Miss Selfridge netikros odos striukė (panaši iš ASOS)/ Mango rankinė / ASOS megztinis (panašus iš ASOS)

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

6 komentarai

Susiję įrašai

6 komentarai

Marija 2017-09-18 - 15:12

Labai patiko “Ilgam” blogas, ačiū už užrodymą 🙂
Tik man atrodo pirmoj nuorodoj ne į ten linkas įdėtas, nes atsidaro visai kitas tinklapis (Daiktų istorijos) 🙂

Reply
Živilė 2017-09-18 - 15:15

Marija, ačiū labai už komentarą! Tikrai klaida, dabar jau turėtų būti gera nuoroda 🙂 Ir džiaugiuosi, kad patiko rekomenduotas blogas!

Reply
Vasarė 2017-09-18 - 22:41

Oi, ilgam tikrai puikus blogas – vis nuliūstu, kad taip retai pildomas. O interviu su Deimante išvis vienas mėgstamiausių, nors ir trumpas.

Reply
Živilė 2017-09-19 - 12:15

Vasare, smagu, kad žinojai šį tinklaraštį! 🙂 Ir tikrai gaila, jog nėra dažnai pildomas :/

Reply
Salomėja 2017-09-19 - 09:47

O! Daiktų istorijas skaitydavau seniai seniai, bet kažkaip metė rašyti blogą ir įrašai pasidarė tik apie rankines (beje, vieną esu pirkusi, dar apie vieną svajojau, bet kūrėja nelabai komunikavo tad viskas išblėso laike). Jei blogas atsinaujino, tai labai gera žinia!

Reply
Živilė 2017-09-19 - 11:08

Salomėja, čia vis mano klaida su nuorodomis 🙈 Įraše rekomenduoju tinklaraštį Ilgam.lt 🙂 jis nesusijęs su daiktuistorijos.lt nors jį irgi sekdavau 😄

Reply

Komentarai

Read previous post:
LANGUOTI ŠVARKAI | tendencijos

Dėkui greitajai madai, dauguma šių dienų mados tendencijų ateina tik trumpam, pasitrina ir tyliai pasitraukia neretai net nespėjus prie jų...

Close