5 Instagram atradimai | stilius

written by Živilė 2017-09-24

Į 5 Instagram populiarumo traukinį įšokau kur kas vėliau nei dauguma. Nors turėjau, reguliariai nesinaudojau, nekėliau pačios užfiksuotų vaizdų, nestolkinau kitų. Nežinau kas pasikeitė, tačiau per trumpą laiką nuo šio socialinio tinklo tapau šiek tiek priklausoma. Ir dabar jis tapo nepakeičiamu, kasdienių inspiracijų šaltiniu.  Tikriausiai nenustebinsiu, jog didelę mano informacinio srauto dalį sudaro stiliaus tinklaraštininkai, (daugiausiai) moterys, kurios įkvepia stiliaus pojūčiu. O kadangi geru turiniu dera dalintis, atrinkau 5 profilius, kuriuos, tikiu, verta sekti ir kurių nuotraukas reguliariai išsisaugau į savo įkvėpimų lentą. Šį kartą neįtraukiau nei vienos lietuvės turėdama galvoje mintį kada nors pasidalinti atskiru penkiatuku, kuriame būtų tik tautietės. Jei tik būtų įdomu?

@alicecatherine

Alice Catherine – Mančesteryje gyvenanti  britė žavi savo estetika ir moteriškumu. Alice turi ir Youtube kanalą bei tinklaraštį, todėl kviečiu aplankyti ir juos.

@tlnique

Levi Nguyen Olandijoje gyvenanti, tačiau daug keliaujanti tinklaraštininkė. Levi stilius bene tobuliausiai atitinka dabartinį mano skonį, dėl ko žaviuosi bene kiekvienu jos įkeltu įrašu.

@sophia_rosemary

Sophia Rosemary stilius turi vintage prieskonį. Ne visi jos deriniai kabina taip labai, kaip kitų, tačiau Sophia turi sunkiai nusakomo žavesio. Sutinkate?

@simpleetchic

Valerie Husemann – Berlyne apsistojusi gyvenimo stiliaus tinklaraštininkė. Retai kada paskyros pavadinimas, taip gerai atitinka kuriamą turinį. Dauguma jos derinių gana paprasti, tačiau tuo pačiu elegantiški.

@emmahill

Emma Hill šioje erdvėje minėjau jau ne kartą, todėl šis pasirinkimas gana akivaizdus. Ir nors labiausiai žaviuosi jos YouTube kanalu, Instagram paskyra taip pat pilna perliukų. Emma visuomet renkasi gana bazinius rūbus, tačiau meistriškai priderina aksesuarus.

O kokius Instagram profilius rekomenduotumėte jūs? 🙂

P.S. Kviečiu užsukti į svečius ir pas mane: @zivile.ku

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

5 komentarai

Susiję įrašai

5 komentarai

Modesta Aleknaitė 2017-09-25 - 12:06

Emma Hill ir aš patikrinsiu! Labai “mano” stiliaus atrodo 🙂

http://www.groziogurmane.lt

Reply
Živilė 2017-09-25 - 13:11

Modesta, būtinai! Ne tik jos Instagram, bet ir Youtube kanalą. Žiūriu kiekvieną jos video be išimties 😀

Reply
Monika 2017-09-25 - 14:39

Man taip pat ji imponuoja, ačiū už pasidalinimą 🙂

Reply
Monika 2017-09-25 - 14:38

Šiuo metu stiliaus, mados klausimais mane labai įkvepia Karenbritchick (https://www.youtube.com/user/WhereDidUGetThatNY/featured). Ji turi tiek puikios energijos ir sveiko pozityvumo, kad kiekvieną jos video žiūriu su šypsena. Taip pat nemažiau žavinga Justine Leconte, labai džiaugiuosi atradusi jos kanalą youtube. Na, o iš instagram seku: figtny; useless_dk; yakimenkoanna; fashionframebyg.

Reply
Živilė 2017-09-26 - 13:01

Karenbritchick nesu žiūrėjusi, būtinai pamėginsiu 🙂
O išvarditnus Instagram profilius visus jau seku 😀 labai geri!

Reply

Komentarai

Read previous post:
Senų daiktų istorijos | DIENOS DERINYS

Jeigu turėčiau rekomenduoti lietuvišką, stiliaus ir aprangos tema rašomą tinklaraštį, šiuo metu mano pasirinkimas tikriausiai būtų kiek netikėtas. Šviežiame (tiek...

Close