Garstyčių geltona | DIENOS DERINYS

written by Živilė 2017-10-04

H&M megztinis / ASOS languotos kelnės / ASOS loaferiai / Mango rankinukas / Du geniai laikrodis

Garstyčių geltona – tikra rudens spalvų paletės karalienė. Ne tokia akinanti kaip paprasta geltona, jaukesnė, lengviau derinama, tačiau tokia pat pozityvi. Nors nesu didelė spalvų gerbėja aprangoje (tuo labiau ryškių), pamačiusi šį megztinį negalėjau praeiti pro šalį. Iš pradžių atrodė, jog neturėsiu jo su kuo derinti, tačiau kaip galbūt pastebėjote mano Instagram sraute progų radau pakankamai. Kas tik dar kartą priminė, jog galbūt, tik galbūt turėčiau dažniau išlįsti iš juodų-pilkų-tamsiai mėlynų rūbų. Paskatinta šios minties netgi nusižiūrėjau raudonos spalvos paltą, nors kol kas nesu tikra ar esu pasiruošusi tokioms drąsioms spintos permainoms.

Kalbant apie pasikeitimus, (spoiler alert!) prieš porą dienų nusipirkau naują domeną aka tinklaraščio vardą. Kol kas nežinau kada jis išvys dienos šviesą, tačiau džiaugiuosi, jog pagaliau prispyriau save tai padaryti. Galbūt dėl to, jog su šiuo pavadinimu esu nuo tinklaraščio gimimo dienos, jaučiu, jog iš jo išaugau. Norisi pavadinimo, kuris neapribotu rašyti tik viena tema, apskritai geriau mane atspindėtų ir motyvuotų dažniau prisėsti prie naujų įrašų. Kadangi ši tema prašosi atskiro įrašo – neišsiplėsiu, tačiau norėjosi pasidžiaugti tokiu asmeniškai pozityviu, artėjančiu pokyčiu.

 


Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Ugnė 2017-10-05 - 14:37

Kodėl tavo nuotraukos visada tokios tobulos? 😀 Net pavydu 😀
Nu labai labai!

Reply
Živilė 2017-10-10 - 17:41

Ugne, ačiū! Labai malonu girdėti, kad nuotraukos atrodo tobulos :))

Reply

Komentarai

Read previous post:
ELEGANCE laikrodis | dugeniai.lt

Niekada neturėjau didžiulės aksesuarų kolekcijos ir vargu ar tai kada nors pasikeis. Ne dėl to, jog nematyčiau prasmės jų nešioti....

Close