Apie užrašus

DSC_9651 (B)Puodelis aromatingos kavos, baltas katinas ant kelių ir Ludovico Einaudi muzika fone – taip prasideda mano rytas, su tokia nuotaika dažniausiai prisėdu prie šių užrašų. Rašymas ir kosmetika – dvi slaptos meilužės, kuriomis alpdama žaviuosi, tačiau stokoju dėmesio. Gerai, kad šios damos ne kaprizingos ir kantriai laukia laisvos akimirkos kartu.

Mintis pradėti kurti blog’ą, atkeliavo netikėtinai. Jei žinot tą jausmą, kai pramerkus akis tiesiog užplūsta įkvėpimas, suprasite mane. Tokios lengvos euforijos akimirkomis norisi atlapaširdiškai pasinerti į idėjų sūkurį ir leistis nešamai. Tačiau ne kiekvienas noras dera su rutina, todėl dažnai, tiesiog nespėju užsikabinti už pakeleivingo rasto ir įsisuku atgal į kasdienybės ritmą.  Laime, kartais (kaip nutiko šįkart), su įkvėpimu susibičiuliauja ryžtas. Paskui ryžtą atseka kantrybė, pasiveja kūrybą, o tada.. Tiesą sakant, su tokia kompanija kelio atgal nėra.

Trumpai tariant, nesu profesionalė, greičiau kritiška vertintoja. Negaliu garantuoti, kad pritarsite mano nuomonei. Nepažadu, kad patiks mano sekamos istorijos ar rimtos apžvalgos. Tačiau, jei ir jums įdomus grožio pasaulis – užsukite!

Įsileisdama į savo pasaulį, turiu tik vieną prašymą, – kritikuokite, vertinkite, peikite. Pažadu gaudyti mėtomus akmenis ir statyti iš jų namą. Visapusiškai tobulėti, geriau suprasti kas rūpi kiekvienam užklydusiam skaitytojui, geriausia dovana, kurią galiu gauti.

Norėtum susisiekti? Rašyk  el. paštu: kosmetikos.uzrasai@gmail.com

2 comments

Indre 2015-06-30 at 14:35

Vis uzeidavau pasiskaityti tavo bloga ir apzvalgas, kurios kartais nustebina astriu zodziu, bet tuo pat metu kazkoks balselis viduj tyliai sako ‘Cha, zinojau jog kazkas prasneks garsiai ir pasakys kad visos tos liaupses buvo per ‘saldzios’!’ Bet iki siol niekad nepastebejau tavo rasymo stiliaus… Iki kol neuzejau i ‘Apie uzrasus’ skilti. Jei atvirai, as mielai skaityciau tavo knyga, nes tavo rasymo maniera tokia maloni ir itraukianti! Manau vertetu susimastyti, Zivile! xx

Silciausi linkejimai,
Indre
http://www.curvyliciousme.com

Reply
Živilė 2015-07-02 at 10:42

Nuoširdus ačiū, Indre! Po tokio pozityvaus komentaro visa diena šviesesnė 🙂 Meluočiau sakydama jog niekada apie tai nemąsčiau. Rašyti iš tiesų labai patinka.

Linkėjimai,
Živilė

Reply

Komentarai